דפוסי תרשימים

תרשימי ניירות ערך הם כלי טכני האוסף נתונים ממסגרות זמן מרובות לסרגלי מחיר בודדים. זה הופך אותם ליותר שימושיים מאשר קווים פשוטים המחברים בין נקודות הסגירה. נרות יפנים בונים דפוסים המנבאים כיוון מחיר. קידוד צבעים מוסיף עומק לכלי הטכני הצבעוני הזה.

סטיב ניסון הביא את דפוסי נרות יפנים לעולם המערבי בספרו הפופולרי משנת 1991, “טכניקות לשרטוט פמוטים יפניים.” . בנוסף, דפוסי בר יחיד כולל הדוג’י והפטיש שולבו בעשרות אסטרטגיות מסחר ארוכות וקצרות.

נקודות מפתח

  • דפוסי הפמוטים, שהם כלי מסחר טכני, משמשים במשך מאות שנים לחיזוי כיוון המחירים.
  • ישנם דפוסי פמוט שונים המשמשים לקביעת כיוון ומחיר המומנטום, three-line strike, two black gapping, three black crows, evening star, and an abandoned baby.
  • עם זאת, ראוי לציין כי אותות רבים הנפלטים מדפוסי הפמוט הללו עשויים שלא לעבוד באופן מהימן בסביבה האלקטרונית המודרנית.

אמינות דפוס נרות יפנים

לא כל דפוסי נרות יפנים עובדים באותה מידה. הפופולריות העצומה שלהם הורידה את האמינות מכיוון שהם נותחו על ידי קרנות גידור ואלגוריתמים שלהן. שחקנים הממומנים היטב מסתמכים על ביצוע מהיר ברק כדי לסחור כנגד משקיעים “קטנים” ומנהלי קרנות המבצעים אסטרטגיות ניתוח טכניות המצויות בטקסטים פופולריים.

במילים אחרות, מנהלי קרנות גידור משתמשים בתוכנה כדי ללכוד את המשתתפים המחפשים תוצאות שוריות או דוביות גבוהות. עם זאת, דפוסים אמינים ממשיכים להופיע, מה שמאפשר הזדמנויות רווח לטווח קצר וארוך.

להלן חמשת דפוסי הפמוט המתפקדים בצורה יוצאת דופן כמבשרים של כיוון ומומנטום של המחירים. כל אחד מהם עובד בהקשר של פסי מחירים מסביב בניבוי מחירים גבוהים או נמוכים יותר.

Total: 34 Courses צפה בהכל

אלגו טריידינג & מסחר חברתי
3 שעות
₪299 ₪199
מערכות מסחר אוטומטיות מאפשרות לסוחרים לקבוע כללים ספציפיים באמצעות אסטרטגיית מסחר אשר לרוב מבוססת על ניתוח טכני. לאחר שהגדרתם חוקים, ניתן לבצע אותם...
למתקדמים
17 הרצאות
3 שעות
הוסף לרשימת המשאלות
₪299 ₪199
יש אנשים שכאשר הם שומעים  “ניהול תיקים”, הם מניחים אוטומטית שצריך להיות בעל תואר במימון ועם רישיון לניהול תיקים, על מנת שיצליחו להבין את המושגים וה...
למתקדמים
19 הרצאות
2 שעות
הוסף לרשימת המשאלות
₪499 ₪299
חוזים עתידיים
3 שעות
חינם
חוזה עתידי הוא הסכם חוקי לרכישה או מכירה של נכס סחורה מסוים, או נייר ערך במחיר קבוע מראש בזמן מוגדר בעתיד. חוזים עתידיים הם סטנדרטיים באיכות ובכמות...
למתחילים
26 הרצאות
3 שעות
הוסף לרשימת המשאלות
חינם
שילוב ייחודי של אינדיקטורים אשר כוללים את אינדיקטור תזרים הכסף המוסדי מראה לכם בבירור האם אתה סוחרים עם הזרם? או, נגד הזרם? בקורס הזה תלמדו לבצע עס...
למתקדמים
30 הרצאות
3 שעות
הוסף לרשימת המשאלות
₪299 ₪199