התאמות ותיקון פוזיציות לאסטרטגיות באופציות

תיאור הקורס

מה קורה כשמסחר משתבש? באופן בלתי נמנע זה יקרה לך ואיך אתה מגיב יכול להיות ההבדל בין להרוויח או להפסיד כסף. האם אתה מתגלגל לחודש הבא, מעביר את מחירי המימוש שלך, מוסיף / מסיר צד אחד או בכלל לא עושה כלום? במודול פופולרי זה, אנו נותנים לך דוגמאות קונקרטיות כיצד תוכל לגדר אסטרטגיות אופציות שונות כדי להפחית הפסדים פוטנציאליים ולתת לעצמך אפשרות להרוויח אם הדברים מסתובבים. בנוסף, נעזור לך ליצור מערכת התראות כדי לחסוך זמן ולהפוך אותה לאוטומטית יותר.

דרישות הקורס

!!! אנא השלימו את הקורס החינמי שלנו – “מבוא למסחר באופציות: יסודות אופציות”, לפני שנרשמים לקורס זה.

 • אין צורך בניסיון קודם במסחר.
 • התלמידים יצטרכו גישה לחיבור מחשב ואינטרנט.

תוצאות למידה

 • התאמות CALENDAR SPREAD
 • התאמות לאיירון קונדור
 • תיקון פוזיציה Butterfly

התאמות CALENDAR SPREAD

1
פתיח להתאמות
2 דקות
2
התאמות CALENDAR SPREAD
5 דקות
3
התאמות Backtracking
9 דקות

התאמות לאיירון קונדור

1
פתיח להתאמות
7 דקות
2
דלתא 15 לדלתא 30
10 דקות
3
יצירת התראות אוטומטיות
6 דקות
4
התאמות של איירון קונדור חלק 1
13 דקות
5
היתרון הגדול של מסחר באופציות
22 דקות
6
היכרות עם option net explorer חלק 1
8 דקות
7
היכרות עם option net explorer חלק 2
6 דקות
8
היכרות עם option net explorer חלק 3
7 דקות
9
התאמות חלק 1
4 דקות
10
התאמות חלק 2
7 דקות
11
התאמות חלק 3
6 דקות
12
התאמות חלק 4
6 דקות
13
התאמות חלק 5
8 דקות
14
איירון קונדור לא מאוזן
15 דקות

התאמות ל Butterfly

1
פתיח
8 דקות
2
תיקון פוזיציה Butterfly
5 דקות
זה לא משנה אם אתה סוחר מתחיל או סוחר כבר הרבה שנים, תמיד יש מה ללמוד. גם אם אתה סוחר כבר הרבה שנים, כנראה שאתה סוחר רק בתחום אחד, לדוגמה, מניות או חוזים. אבל בשוק ההון יש עוד הרבה תחומים כמו אופציות, מטח, איגרות חוב. וגם אם אתה רוצה להמשיך לסחור במניות, זה בסדר, אתה יכול לשכלל את היכולת שלך ולעבור למסחר אלגוריתמי.
אנחנו מלמדים את הסטודנטים שלנו לסחור באמצעות מערכות אשר ניתנות להורדה בחינם ואשר ניתן ללמוד ולבצע בהם סימולציות מסחר לצורך אימון. אולם, אם אתם ממשיכים למסחר בכסף אמיתי יהיו לכם עלויות נוספות אשר תשלמו לקבלת מידע בזמן אמת. ברוב המקרים, אם תפתחו חשבון מסחר, תהיה לכם עלות מינימלית לקבלת נתונים.
כן, אם אתם רוכשים מנוי לכל החיים תהיה לכם אפשרות לראות את כל הקורסים שלנו ואת כל הקורסים שנפיץ בעתיד. בנוסף, תהיה לכם גם גישה לאינדיקטורים ייחודיים שאנחנו מפתחים ואסטרטגיות למסחר אוטומטי.
אנחנו מלמדים לסחור בכסף אמיתי ברוב הקורסים. בקורסים של ניהול פוזיציות והלכה למעשה יש דוגמאות ממסחר בכסף אמיתי. אולם בדוגמאות שאנו מסבירים בצורה טכנית כיצד לבצע כניסה ומיד לאחר מכן יציאה מפוזיציות לשם הדגמה אנו מבצעים זאת בחשבון מדומה.
הרבה, הרבה מאוד. אנחנו לא סתם עוד מרצה לשוק ההון שמעולם לא עבד בגוף פיננסי. אנחנו עבדנו בגופים פיננסים הרבה מאוד שנים ומכירים את אופן קבלת ההחלטות של הגופים המוסדיים אשר הם המנוע של שוק ההון. אנחנו גם מכירים את הצד השני של המסחר שהוא הבק-אופיס ולא רק את ה Front Office. יש לנו ידע באפיון תהליכים מורכבים, בניית מערכות מסחר, ניהול בסיסי נתונים פיננסי וידע רב במערכות מסחר מתקדמות כגון בלומברג ורוייטרס. האם יש קורסים חינם?
כן, יש הרבה קורסים בחינם יש הרבה קורסים מקוצרים, ויש הרבה חלקים מקורסים גדולים אשר ניתנים בחינם מומלץ להיות מנוי אתם יכולים לרכוש כל קורס בנפרד, אולם, מומלץ לרכוש מנוי אשר נותן לכם גישה לכל הקורסים שלנו ללא הגבלה.
אנחנו מלמדים אותכם לסחור בחשבון מדומה, לצורך אימון וצבירת ניסיון. לאחר מכן אתם תתחילו לסחור בכסף אמיתי. יהיו רבים שיגידו לכם שזה לא אותו דבר. והם צודקים, כסף אמיתי מערב רגשות. אבל אין דרך אחרת ללמוד. אולם, אם תתחילו בקטן אתם תהיו סוחרים גדולים בעתיד. לכן אין לכם ממה לחשוש.

הסבר כללי על הקורס, מערכות ושימוש בנתונים

— 01 ינואר 2021

 1. קורס זה הוא חלק ראשון מתוך מספר חלקים
 2. צריך לראות את כל חלקי הקורסים על מנת להבין טוב את תחום המסחר
 3. רכישת חבילת קורסים הדרך המשתלמת ביותר ללמוד במרכז ללימודי שוק ההון
 4. לרכוש חבילה של קורסים, או לרכוש את כל הקורסים במחיר מוזל לכל החיים
 5. מערכת מסחר
 6. בקורס זה מתבצעות הדגמות במערכת Thinkorswim
 7. בקורס זה מתבצעות דוגמאות גם בכסף אמיתי וגם בכסף מדומה
 8. לצורך הדגמה אין לראות בפעולות אלו המלצה לרכישה של אסטרטגיות, מסחר בשוק ההון הוא מסוכן ולכן צריך לראות את דף סיכוני מסחר לפני שסוחרים בכסף אמיתי

היה הראשון להוסיף ביקורת.

Please, login to leave a review